Naše služby poskytujeme na území celé ČR.

Přihlaste se podle svého BYDLIŠTĚ

Najdete své regionální zastupení s nabídkou výdejních míst.

Nejčastěji kladené otázky

Kdo potřebuje Monitor dechu?

Monitor dechu může být používaný u všech dětí od narození až do jednoho roku věku dítěte. Monitor pomáhá varovat rodiče sledovat pohyb dítěte ve spánku.

 

Jak Monitor dechu pracuje?

Monitor dechu monitoruje i nejmenší pohyb a dechovou aktivitu kojence a spouští varovný světelný a zvukový alarm, jak se pohyb a dýchání dítěte zpomalí nebo zastaví.

 

Budu něco připojovat k miminku?

Ne – náš Monitor dechu je úplně bezkontaktní monitor a pracuje (monitoruje)i přes matraci v postýlce.

 

Proč právě Monitor dechu

Protože prvořadým cílem výrobce je bezpečnost dítěte, bylo vykonáno všechno proto, aby monitor byl jednoduchý a spolehlivý na použití v domácím prostředí.

 

Je monitor spolehlivý?

Žádný monitor není stoprocentní. Naše Monitory dechu mají velmi nízké procento „falešného“ poplachu díky velmi kvalitnímu servisu. 

 

Proč dvě senzorové podložky?

Naše monitory mají dvě velké senzorové podložky. Takto se zařízení přizpůsobí potřebám a pohybům Vašeho dítěte po dobu jeho růstu. Pro novorozence uložené v proutěném dětském košíku nebo dětské postýlce,poskytuje jedna senzorová podložka pod matrací, kde spí děťátko, dostatečnou citlivost. Kojenci starší jak tři měsíce, kteří se již dokáži v postýlce pohybovat, potřebují dvě senzorové podložky. Přípojný kabel umožňuje, aby obě senzorové podložky byly připojené, a tím je umožněné celkové pokrytí prostoru pro spaní a pohybu dítěte.

 

Jak Monitor dechu pracuje?

Senzorové podložky registrují pohyb těla a dechovou aktivitu Vašeho dítěte a v případě zástavy dechu spustí alarm.

A co falešné poplachy??

Falešnému poplachu se nemůže vyhnout žádný monitor. Některé alarmy jsou ve skutečnosti „pravdivé“ poplachy. V každém případě je důležité zkontrolovat, že je dítě v pořádku. Na monitoru dechu  jsou nejčastěji falešné poplachy způsobené uvolněným kabelem nebo nesprávnou instalací. Kontrola instalace  může pomoci řešit problém. Naše monitory májí extrémně nízký poměr (méně než 1%) falešných poplachů.

 

Proč monitor hlásí poplach a přitom dítě pravidelně oddychuje ?

Příčinou může být špatný kontakt se snímacími deskami. Zkontrolujte, zda stěny postýlky pevně nesvírají matraci a tím mezi matrací a snímacími deskami není mezera.

 

Proč po vyjmutí dítěte z postýlky nenastal poplach ?

Jelikož Monitor dechu je velmi citlivý přístroj. Může se stát, že snímací desky zachytí jiné záchvěvy např. (chůze okolo postýlky, postýlka se opírá o jiný zdroj vibrace) Pokud postýlka stojí na parketách či plovoucí podlaze. Je potřeba podložit nohy postýlky tlumícími podložkami – napr. kousky koberce.

 

Jsou omezení, co se týká hloubky matrace?

Monitor dechu je navržen tak, aby pracoval optimálně při použití molitanových matrací, které se běžně používají jako standardní pro dětskou postýlku. U molitanových matrací nebyl zjištěný žádný limit, co se týká výšky. Problémy mohou nastat ve chvíli, jakmile se použijí matrace plněné kokosovou výplní, kde je hloubka omezená do 10 cm.

 

 

 

Využijte až 1000,- Kč příspěvek na půjčení monitoru dechu

Zdravotní pojišťovny nabízejí příspěvek na půjčení monitoru dechu,
 více informací >>>zde<<<

       

Vypůjčení:

Monitoru dechu 

200,- Kč / měsíc

(min. doba pronájmu 6 měs.)


Kojenecké váhy

400,- Kč / 14 dní 

 

Přes internet 

doprava zdarmaPartneři: